| SunShine82 a întrebat:

va rog sa ma ajutati urgent. Trebuie sa fac o scrisoare unui prieten in care sa ii explic ca am facut o fapta buna cu un om. amarat. de pe strada. Cat mai multe idei.

1 răspuns:
| Adeniy a răspuns:

Incearca sa-i spui ca ceva te-a miscat cand ai vazut acel om, pentru ca ai vazut cum traia. Spune-i ca, este bine sa facem fapte bune fiindca nu toti traim in lux. Explica ce ai facut pentru el si spune-i ca vrei sa-i indemni pe cat mai multi sa ii ajute pe cei nevoiasi. Spune ca te simti foarte fericita acum si ca nici un om nu poate sa simte lucrul pe care il simti tu acum. Sper ca te-am ajutat