| euuuu a întrebat:

Va rog sa-mi dati niste sfaturi...La noi e o sarbatoare numita Ularie(se dau foc la cauciucuri iar noi ne strangem si stam si vorbim dam si bani sa luam ceva de mancare si baut), dar mama spune ca e prima mea iesire mai pe seara(pe la 6, 7 si normal trebuie sa stam cel putin pana la 12 noaptea)si ca nu ma lasa mai tarziu de ora 10...nu stiu cum sa o fac sa ma lase sa ies macar pana la 11.Invat bine, dar vreau sa o impresionez ca sa ma lase si pe mine.Idei?

1 răspuns:
| alexskate73 a răspuns:

Fa-o sa inteleaga ca esti tanar ca ai cati ani ai frate nu mai ai 2 ani nu te lasa pana la 12 noaptea afarastraight face