| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa raspundeti sincer:,, Va place sau nu blogul meu?"Daca nu, ce ar mai trebui sa adaug? Funda! :) http://teo-smiley.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Pai nu sunt prea multe lucruti interesante... daca ai ales aceasta tema ar trebui sa pui niste poezii,versuri statusuri ceva care sa descrie sentimentele, nu sunt scrise prea multe lucruri. sper ca ti-am fost de ajutor, papa wave love struck

4 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Este superb:X nu am mai vazut un blog asa de frumos

| Pavel5479 a răspuns:

Parerea mea este ca fonul este prea copilaros, ar fi mai bine un design mai interesant si solidwinking

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Chestiile pe care le-ai scris, daca sunt facute de tine, sunt superbe!
In rest nu e foarte interesant.

| Pitick94 a răspuns:

Sincer,mie imi place foarte mult blogul tau...winking