| NeverTooLateee a întrebat:

va rog vreau si eu ceva status care sa fie ceva de gunul indiferenta sh ca nu imi pasa de nimic big grin \
Sa nu fie de dragoste ceva gen prietenie nu stiu. tonguebig grin

va rogg

mersi love struck dau funda pentru cvele mai frumoasee love struck

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi? Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

Indiferenta face diferenta

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile tale o viaţă întreaga

viata e ca un castel de nisip, stiu bine, promit sa profit doar un pic

Niciodata n-am sa fiu eu cea care se-ntoarce.Intotdeauna o sa spun prima "Lasama-n pace!""

"''Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?''"

Nuu` t` c0mpara cu mine, vrei s` jucam X sh 0? Bine, pun eu X acum pune`te p` tine: 0

Sper ca te-am ajutat macar putin.
Pa, pa!

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Http://www.deeasoft.com/......enger.html apropo, "I whip my hair" too.;)