| cristiana_6741 a întrebat:

vreau si eu niste status despre indiferenta. mersi mult

2 răspunsuri:
| firstb a răspuns:

1. Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.

2. Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

3. Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

4. Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti. Viata merge inainte!

5. Indiferenta este un concept care a fost creat pentru a ascunde in spatele sau atitudinile incerte.

6. Toate visele mi s-au spulberat, inclusiv cel in care eram impreuna. Nu vreau sa mai aud de tine.

Incearca-le pe astea!

| VIp_9373 a răspuns:

Ce oti pune atata valoare pe statusuri nu am inteles niciodata, daca sunteti niste obsedati care nu stiu sa faca altceva decat pe mess atunci da dar parca va citeste cineva statusul vostru de ***,, citesc un status cu ceva de genu si zic,,, waw persoana asta e indiferenta,, oare cu ce cu viata?