| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU va urez un Craciun Fericit, sa aveti parte numai de bucurii, impliniri, un an mult mai frumos si plin de surprize, multa sanatate ca este mai buna decat toate si fie ca spiritul sarbatorilor sa va intre in suflete si sa alunge tristetea si supararea din sufletele voastre.Domnul sa fie cu voi.
Craciun Fericit si numai bine!
Va pupkiss

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai gânduri bune, fericire, prosperitate, toate cu sănătate!
Crăciun fericit alături de cei dragi!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| noktambul a răspuns:

La fel iti doresc si tie!

| PurePoison a răspuns:

Multuminm! Fie ca sfitele sarbatori de Craciun sa-ti aduca numai impliniri si bucurii! happy

| VampireKnight a răspuns:

Multumesc la fel. Craciun fericit