| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa devin si eu odata serios pe acest site, si sa va urez
Un Craciun Fericit alaturi de cei dragi voua, si multa caldura in suflete.
Sa aveti parte numai de bucuriihappy

10 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Craciun fericit!
Si 1, si 2, si 3 pastooooorrriii laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ai fost si esti mereu, mai mult decat serios. Multumesc pentru urare! Craciun fericit si tie si celor dragi tie!
For you: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Dan a răspuns:

Multumesc si tie un Craciun fericit alaturi de cei dragi.

| costymaximus a răspuns:

Sarbatori fericite si un calduros La Multi Ani tie si tuturor userilor

| Kidu a răspuns:

Multumim la fel.
Si eu va urez un Craciun fericit in care sa va simtiti impliniti, alaturi de cei dragi voua, sa fiti sanatosi anul ce vine, si iubiti!batting eyelashes
P. S: nu prea ma pricep la urari:". dar sunt din suflet.happy

| floaredetrandafir a răspuns:

Multumesc la fel

| Moneyandfame a răspuns:

Esti expert acum, doar nu mai e timp de abureli. Sarbatori fericite.

| DiannaDi a răspuns:

Frumos gest! multumim, si tie la fel, sarbatori fericite!happy

| morenaRox a răspuns:

Multumesc la fel happy Sarbatori fericite tie si celor dragi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragut din partea ta. Si tie la fel happy Craciun fericit si toate cele bune!