| justme_8791 a întrebat:

Vara asta plec la mare intr-o excursie organizata de profesori iar de la mine din clasa merg vreo 5 copii. Problema e ca nu am cu cine sta in camera caci cu fetele cu care merg nu prea ma inteleg. Sunt si elevi din alte clase insa eu nu prea ii cunosc si in plus fiecare merge cu gasca sa, nimeni nu mai are de cineva in plus. Are rost sa merg la mare fiindca nu vreau sa stau acolo si sa numar zilele cand ma voi intorce acasa, ce ma sfatuiti sa fac? dau funda :X:X

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa te imprietenesti cu cineva dintr-o gasca, pana la vara sa fiti prietene bune, nu doar cunostinte adica sa va spuneti doar buna.Intreab-o intr-o zi daca vrei sa iesiti si poate ai noroc si iese si cu gasca ei.Probabil te va prezenta si daca nu, te prezinti tu. Apoi stai cu gasca ei dar si cu e, te apropii cat mai mult de ei si astfel vei fi parte din gasca lor. big grin