| Roxana12_9228 a întrebat:

varul meu sa certat cu unul dintre prietenii lui.atunci cand s-au certat "acel prieten" a spus ceva urat despre mine, nu varului meu, cred ca unei fete nu stiu exact si nu stiu nici ce a spus pentru ca varul nu vrea sa-mi spuna.Acum eu il plac pe prietenul varului meu... cand vb pe mess imi vorbeste frumos si ne intelegem bine.de exemplu am vb acum 2 zile cu el si mi-a zis ca arat bine.eu ce sa mai cred? Dati-mi si mie ceva statusuri pentru el sau niste versuri dintr-o mel :X fundita

1 răspuns:
| lorena_4201 a răspuns:

When I see your face
There’s not a thing that I would change
Cause you’re amazing
Just the way you are
And when you smile,
The whole world stops and stares for awhile
Cause boy you’re amazing
Just the way you are

just the way you are-maddi jane
originalul de bruno mars
http://www.youtube.com/user/maddijanemusic#p/u/4/CAz1GpZWxOg