| Gabi5aa a întrebat:

Avand in vedere ca vine Craciunul incepe sezonul vanatorii de cadouri, probabil ca ma intelegeti, faza e ca am cam ramas in pana de idei, trebuie sa ii fac unul prietenei mele celei mai bune, eu m-am gandit la o bratara personalizata, ceva simplu dar nu stiu cat m-ar ajunge ( ca pret ) asa ceva, si nici ce sa scriu laughing. ceva idei? + in caz ce sunteti mai inspirati ca mine poate imi dati si o idee de cadou pentru un baiat de 20 de ani big grin

Răspuns Câştigător
| Ianovici_Ionela_Giorgiana_1997 a răspuns:

O bratara de argint sau de aur, in functie de buget, cercei sau alte bijuterii.
- parfumul ei preferat.
- ceas de mana.
- un breloc digital (care afiseaza diferite poze) sau mp3 player.
- o rochie pe care sa o poarte de revelion.
- bluzele, pardesiurile, trench-urile sau gecile, cizmele sau botinele, pantofii sau lenjeria intima sunt daruri destul de apreciate de fete.
- telefon mobil.
- manusi speciale pentru dispozitive cu touch screen.
- o amuleta.
- un set de aromoterapie.
- o cana muzicala.
- rama foto pentru 2 fotografii.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| veverița99 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, dacă vrei S.o impresionezi, orice a.i alege să.i iei, cuplează.l cu un trandafir roșuwinking asta o va bucura!