| aleeedokihi a întrebat:

Buna TPU voi ce a-ti facut in vacanta de primavara? puteti sa povestiti(Povestiti)o intamplare? Dar sa fie adevarata adica nu inventata cam de 10-15 randuri cea mai draguta intamplare primeste funda + vot!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum? Vrei să prezinți povestea altuia? Scrie povestea ta, sunt sigură că și tu ai trăit întâmplări frumoase în vacanța asta. Dacă nu ai trăit ceva frumos, poți face altfel: cu ajutorul imaginației și cu "ceva" ambiție, vei reuși să redactezi o compunere frumușică. Și vei fi mândră de tinewinking.