| AAlinaaa a întrebat:

Cum te simti dupa ce o faci prima data?La inceput ai emotii?Cum este?Sunt curioasa happy Puteti sa imi povestiti cum a fost la voi?Multumesc.Cea mai draguta povestire primeste funda.

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Eu cu iubitul meu planuiam de mai bine de 6 luni sa o facem, nu mai puteam eram atat de dornici dar de fiecare data cand vroiam si eram pe punctul de a o face intervenea cevalaughing penultima oara cand am incercat stiu ca a inchiriat el o camera de hotel si eram foarte hotarati ca orice s-ar intampla o s-o facem.Am ajuns la hotel ne-am dezbracat ne-am excitat, numai ca, cand si-a dat jos chilotii el nu stiu nu am mai putut am pierdut toata increderea si hotararea care o aveam inainte sa plec de acasa.ma pierdusem si nu am mai putut saa continui, si asta e am stat unul in bratele celuilalt si ne-am sarutata ne-am alintat timp de 3 ore.Mai trecuse vreo 3 saptamani daca nu ma insel, si il asteptam pe el in gara sa vina la mine, Wow cand l-am vazut nu stiu mi se facuse deodata asa o pofta de ...nu stiu ce ma apucase si i-am spus lui ca vreau si ca ma simt pregatita, si el acum imi spunea ca mergem la hotel iar, stiu ca am luat-o pe drumul de la gara sa iesim la sosea si pana la sosea am dat peste ditamai tufalaughingsi ce crezi? da! exact acolo am facut-o pentru 1 oara.Ce pot sa spun a fost minunat te simti bine,te simti iubyta,in momentul ala uiti de orice problema, pur si simplu esti in paradis, o emotie atat de puternica.nu stiu daca exista cuvinte pentru a descrie acest sentiment.Depinde si cu cine iti alegi sa o faci, eu sunt cu acelasi baiat de 3 ani si jumatate, si chiar ma simt iubita de el.kisskisskisskissFUNDA!

2 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Sincer,nu am facut-o, dar mi-as imagina cum este.Cred ca e o senzatie foarte buna,dar la inceput doare. Emotii ai,evident,iar daca iti e rusine,pur si simplu stingi lumina.
Asta doar daca o faci din dragoste, pentru ca tarfele-numai pentru bani.
De simtit, te simti bine evident.Inviti fata/baiatul pe la tine, sau invers,si ii mai arati ceva,vorbesti cu ea/el,pana ajungi la sarutlaughing, pe urma nu e greu.o imbratisezi, va asezati in pat(sarutandu-va) si apoi incepe.E osenzatie Extraordinara...dar la inceput doare (depinde si de om)

| DamianIan a răspuns:

Daca vrei sa iti spun tot felul de povestioare dai add la idul meu damian.istrate.