| MyTedyBear a întrebat:

Voi ce faceti pe vremea asta asa de urata in vacanta?
Inafara de teme... eu ma plictisesc, incurand termin temele si chiar nu o sa am ce face si cu cine face ceva in vacanta asta
idei?

2 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Teme suplimentare laughing Glumesc. Depinde in ce zona esti. Schi, patinoar, raspunsuri la intrebari TPU, seriale interesante, carti(daca-ti place sa citesti), bulgareala cu prietenii (sau cu dusmanii laughing, rebus, sport, om de zapada, cazemata din zapada, desen, magazine, ajutat mama/tata, deszapezire scara/curte, deszapezire vecini, compus cantece, compus poezii, urmarit stiri.
Sper ca asta te ajuta. Have fun!
Fundita?winking

~Roxetta

| vartolome1 a răspuns:

E bagi la filme, poate serial ca sa petreci mai mult timp.