| Roxanaღ a întrebat:

Cand era scoala aproape toti elevii asteptau sa fie vacanta. Dar acum ca e insfarsit vacanta eu ma plictisesc rau de tot. Vremea e foarte urata, fara zapada si e foarte frig. Idei de ce as putea sa fac. Dar va rog fara calculator!
Va multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci curat după revelion, uzi florile, asculți muzică, te uiți la televizor, etc.
Pa, pa.

| ICanSeeAll a răspuns:

Uita-te la un film sau la un serial.
Impleteste bratarile prieteniei.
Cheama o prietena la tine.
Joaca un joc cu familia sau prietenii(monopoly, carti, fazan).
Succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Deleb a răspuns:

Nici la mine nu a nins, dar acum ma duc sa ma joc cu 2 prieteni, diferite jocuri chiar dacă e frig. Insa dacă nu ai cu cine te juca, merge sa desenezi, eu fac asta tot timpul, urmărește emisiune sau seriale la televizor. Asculta muzica pe telefon sau televizor. Plimba-te prin parcuri, sau sa confecționezi lucruri. Calculatorul devine plictisiotor, stiu. Eu insa vizionez mereu True Blood, ma pasioneaza, fiind singurul film pe care il urmaresc cu placere. Deci, suna-ți prietenii și va lungiți cu vorba si dacă e mai spui si câte o gluma, și poate convingi sa iasă cu tine pe undeva.
O zi buna!

| Alexander123 a răspuns:

Doboara un record laughing, sau nu ai primit teme pentru vacanta? daca ai primit rezolva-le.

| Roxanaღ explică (pentru Alexander123):

Am primit 40 de compuneri la romana. Sunt pe clasa a 8-a si ma pregatesc pentru examen. Dar in intrebare ma refeream la ceva mai altfel. Dar multumesc pentru raspuns.