| No0Na0Me a întrebat:

Voi trece direct la subiect. Am 'net prin modem(stick) si la inceputul fiecarei luni imi merge foarte bine, insa pe parcursul lunii imi merge usor-usor tot mai greu... De ce oare? Tin sa spun ca daca vizionez si 2-3 filme imi merge groaznic! Multumesc anticipat!winking

2 răspunsuri:
| Bucurie_Bogdan_1998 a răspuns:

Hmmm...Dupa cum se comporta as zice ca e pe duca(am avut si eu aceeasi problema, dar mi-am cumparat altul si acum imi merge bine)

| AleX2700 a răspuns:

Deoarece netul prin modem nu are o viteza la fel de mare ca cel prin cablu ( fibra optica) sau datorita filmelor daca nu le vei mai viziona poate va merge mai bine