| Tot.Eu a întrebat:

Vorbeam vineri la religie despre pacatul de a te simti atras de o persoana de acelasi gen cu tine. Si mi-am amintit de prietena mea care se simte atrasa de prietena ei cea mai buna. Dar in general, nu se simte atrasa de alte fete. Si practic au o relatie. Au incercat sa inceteze, dar dorinta dintre ele devine din ce in ce mai mare si nu o pot face. Ce credeti ca inseamna? E lesbiana? Un raspuns, va rog. laughing M-a facut foarte curioasa :*

2 răspunsuri:
| Araia a răspuns:

Nu e neaparat sa fie lesbiana. Poate sa fie doar in perioada in care pur si simplu experimenteaza sentimentul de dragoste si senzatiile derivate din acesta. Totodata, poate sa fie la inceputul constientizarii Eu-lui ei sexual.

| Bluewings a răspuns:

Si de ce razi?