| gabipower a întrebat:

Vreau ca saptamana viitoare sa imi cumpar o casca bluetooth(Samsung HM1700)as dori sa stiu cum este calitatea sunetului? se aude bine? pentru ca vreau aceasta casca doar pentru a asculta muzica, Raspunsul castigator primeste fundita:).Si daca versiunea bluetooth-ului ei e 3, 0 se potriveste cu versiunea 2, 1?
Aici va las adresa sa vedeti modelul poate aveti si voi una la fel.:)
(https://www.orange.ro/......-albastra)

1 răspuns:
| adeliin99 a răspuns:

Da,calitatea sunetului este ridicata, dar cu cat esti mai departe de device cu atat este mai slaba. Si da, se potriveste si versiunea bluetooth-ului.