| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Vreau cel3 mai "tampite" idei cu lucruri pe care sa le fac vara asta. Prostii multe, chestii nebune si pline de adrenalina ( dar nu imi dati nust ce sport extrem pentru ca nu se practica in orasul meu de ****) Fundaa( ps..sunt fata si am 15 ani)

2 răspunsuri:
| livscomsha a răspuns:

Hmmm...iti poti face un plan de vara cu prietenii tai gen
- sa faceti tot felul de provocari
-sa explorati stadute ciudate din orasul vostru
-sa te inscrii la o activitate care ti-ar placea
Vara este un prilegiu de a incerca lucruri noi asa ca distreaza-te dar nu uita sa imbini placutul cu utilul
Daca vrei sa faci ceva frumos poti
- sa te inscrii la voluntariat
- sa citesti in natura
- sa construiesti casute pentru. animalute

| Ionutza2012 a răspuns:

Ceva nebun zici. Pai: 1) umple baloane cu apa si aruncale de la balcon in oameni apoi ascunde-te. 2) Bate palma pe strada cu persoane pe care nu le cunosti. 3) Da-te la baieti necunoscuti pe Facebook. 4) Fii nebuna si nebuniile vor veni de la sine. Sa ai o vara nebuna!