| NutellaDreamer a întrebat:

am 15 ani, iar peste o luna vom merge cu clasa intr-o excursie de vreo 3-4 zile. Vreau ca aceasta excursie sa fie speciala deoarece sunt in clasa a 8-a si este ultima excursie cu ei.
Vreau sa imi dati idei cat mai nebune, de facut in excursie de la adevar si provocare pana la farse. Si nu vreau lucruri de genul " Poti juca monopoly" vreau lucruri nebunesti de care sa ne amintim cu drag, chestii gen adevar si provocare pe dezbracate sau bataie cu frisca. Cel ce va avea cele mai multe si mai nebune lucruri de facut intr-o excursie va lua fundita! V a pup :*0

2 răspunsuri:
| bancucristian a răspuns:

Ai putea sa aduci o boxa portabila si sa asculti muzica ta preferata tare, sa adugi tutun si alcol dar nu recomand, sa iti faci o gagica mai dorita sa te invidieze multi baieti si vei face geloase si multe fete etc

| NutellaDreamer explică (pentru bancucristian):

Pff sunt fata, si vreau distractie nu gelozie