| Helen99 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac vara asta! Vreau sa fac cele mai nebune chestii si nu am idee ce! Va rog dati-mi idei! Fara sa ies in oras sau chestii din astea! Spuneti-mi cele mai nebune si cele mai interesante lucreuri de facut!

1 răspuns:
| Andrada98M a răspuns:

DE ce sa nu iesi afara? Acolo gasesti de facut multe chestii impreuna cu prietenii. Daca chiar vrei sa stai in casa poti sa te inspiri din mai multe Vloguri gen : Tequila, Zmenta ..si poti lua ceva de acolo, te poti uita la Doza de Has, iar dupa ce te-ai saturat de calculator/laptop, poti incepe sa faci ceva practic : inveti sa faci origami 3D, poti iesi pana afara sa iti iei niste lemne si aracet de lemn si sa faci o casuta din lemn, poti sa iti faci temele de vacanta, sa citesti ceva, sa te uiti prin revistele vechi, sa decupezi poze si imagini din reviste sau ziare si sa faci un colaj/benzi desenate, poti sa iti faci o pagina de facebook si sa o cresti..Sunt multe de facut vara, doar e vara! happy Bafta happy