| Accent a întrebat:

Bună TPU, vreau și eu niște statusuri mai dure, gern niște statusuri de scorpie laughing) dau FUNDA.

3 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Dayuuum a răspuns:

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta? Daca nu ma interesezi •Te urasc? mi-ai dat motive •Falsa? Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!

Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

Fundita? (:

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Iata aici cateva:
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!
• Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
• Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.
• Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
• Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.
• Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.
• Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.
• Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid.
• Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Fundita!