| Pitiica a întrebat:

:* vreau niște statusuri frumoase pentru messenger,de dragoste,in romana,spaniola,engleza sau franceza fără traducere si nu vreau link -uri big grin ceva mai noi pentru ca pe majoritatea de pe net, TPU sau facebook le știu. vreau ceva simplu si frumos.batting eyelashespromit fundita pentru cele mai >originale.:d

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Dragostea mea pentru tine va dura pana cand un orb va reusi sa picteze zgomotul unei petale de trandafir cazuta pe o masa de cristal. TE IUBESC!

Te iubesc mult viata mea, te iubesc asa cum nu am mai iubit pe nimeni in viata mea, ai aparut atunci cand aveam cea mai mare nevoie de tine, esti un inger pe pamant, orice as face, orice mi-as dori, iubire ca a ta nu voi mai gasi, te iubesc mult viata mea!

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute