| Marrymaria a întrebat:

BUNA TPU! Vreau o tableta dar parinti nu vor sa imi ia ce sa fac?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citeste o carte in loc sa belesti ochii in tableta, iar de ai nevoie de tehnologie PC sau laptopul

1 răspuns:
| Lizzu a răspuns:

Are dreptate @suntserios.
Iti doresti pentru ca are toata lumea, vrei sa imiti si atat. Fii originala.

Tableta face ce face si pc-ul ...asa ca nu e mare branza de ea.
Daca parintii tai nu dispun de destui bani pentru acea tabletica, nu insista. Vei creste si vei vedea ce greu se fac banii.