| micu2000 a întrebat:

Buna TPU vreau sa am patratele pe burta puteti sa-mi ziceti niste exercitii?

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

20-30 abdomene in fiecare zi minim daca poti mai mult fa mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie sa mananci mmult si sa faci abdomene.te intrebi de ce sa mananci mult.pentru ca atunci abdomenul se va intari. susces
te rog funda

| jj95 a răspuns:

Salut, uite aici 5 exercitii pentru abdomen, repetale pe astea si o sa dea rezultate http://sanatate.acasa.ro/......-686.html, bafta.