| Georgiiiiiii a întrebat:

vreau sa cumpar un ceas barbatesc de la Jaragar, e la reducere..credeti ca e buna firma sau nu merita? Dati-mi site-uri cu ceasuri barbatesri ieftine, pana in 200 de lei Fundaa

1 răspuns:
| alexandrajasmin1 a răspuns:

Iti recomand site-ul asta eu nu am increderein astia de la jaragar, in schimb am comandat de aici si sunt foarte multumita ofera si garantie dar preturile sunt putin mai mari de 200 ron asa cum vrei tu dar il vei avea mai multi ani.iti recomand http://ceasuribarbatest.blogspot.ro/