| dydya118 a întrebat:

Vreau sa dau la Academia de Politie,, Alexandru Ioan Cuza" dar am o nelămurire : dantura trebuie sa fie perfecta? Adică eu am un dinte lipsa (am avut un mic incident când eram mai mica și trebuia sa îl scot) dar m-am gândit ca sa-mi pun unul în locul lui plus ca mai am unul care e crăpat și trebuie sa îmi pun o fațeta pe el. Deci credeți ca acest lucru m-ar putea opri ca sa intru la Academie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu ai probleme cu asta. Trebuie insa sa o ai ingrijita adica daca ai carii sa fie plombate.

1 răspuns:
| SashaB a răspuns:

Din cate stiu eu un dinte lipsa nu conteaza pentru ca pe iei i intereseaza sa fi sanatos fizic adica sa nai probleme cu plamani sau alte boli de genul asta un dinte lipsa nu ar conta daca in rest esti bine.