| AndreiLeco a întrebat:

Vreau sa dau o petrecere in apartamentul meu si nu prea stiu ce ar tr sa fac; ce sa facem sa ne distram...

7 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cu femei, bautura si muzica te distrezi.

| OnuOnulică a răspuns:

Comanda o pizza si niste curve.
Bafta laughing

| Dariusuu a răspuns:

Muzică la maxim, manele şi femei.

E tot ce vrei de la o petrecere.

P.S să nu lipsească băutura.

| ElenaSA a răspuns:

Daca esti minor si ai cerut voie de la parinti, ai grija ce faci.

| RockNbeer a răspuns:

Cred ca asta este una din intrebarile alea pe care nu as fi crezut vreodata sa le vad.
Prietene... daca tu nu stii nici macar cum sa te distrezi, pentru ce naibi mai traiesti?

| AndreiLeco explică:

RockNbeer sti sa ma distrez da de obicei la petrecerile mari unde faci ce vrei u si ii alta treaba. Sunt minor, dar eu nu tr sa imi cer voie de la parinti(stau singur ). De muzica bautura si fete mi-am dat si eu seama laughing. Dar va multumesc tuturor pentru sugestii. daca mai aveti si alte idei sa facem o petrecere de neuitat va rog sa imi spuneti.

| Pirciu_Andrei-Mihai_1994 a răspuns:

Multe telefoane,tablete, muzica, dansati, jocuri, shampanie agitata 2 zile...