| Cookie28 a întrebat:

Vreau sa imi comand de pe internet un sims dar care mi-l recomandati? The Sims 3 Create-A-Sim sau The Sims: Pet Stories adica in cel cu animale pot construi si casa? adica sa pun mobilierul si din astea. dar in The Sims 3 Create-A-Sim? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Deci Sims 1, 2, si 3 sunt niste "lumi virtuale" ca sa spun asa. In toate poti sa-ti construesti o casa, in toate poti sa mergi la cumparaturi, in toate poti sa pescuiesti (nu stiu daca si in sims 2), sa pui mobilierul etc. Insa de ce sunt numele diferite?
Pentru ca au ceva special. In toate sims 3-urile NU sunt animale, mai putin in sims 3 pet stories.
In toate sims3-urile adolescentele nu pot sa ramana gravide, mai putin in teenage pregnancy. Lucrurile care nu pot fi facute in normalul sims 3, pot fi facute in versiuni speciale, cu numele adecvat la ce pot sa faci nou in ele. Insa un rest poti sa pui mobilierul, sa mergi la cumparaturi, la pescuit, sa creezi un sim, sa-i dai sa manance, etc. Sper ca te-am ajutat, bye!