| sanea06 a întrebat:

vreau sa imi fac la comanda un tricou cu numele meu de familie, dar nu stiu ce numar sa pun pe spate.Ce numar credeti dumneavoastra ca e cel mai super

7 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Mister vad ca va place numarul 6, deci 6 sa fie.

| PotcaPădurii a răspuns:

Ce zici de 13?

| Marlena852 a răspuns:

Buna! fratele meu a luat un tricu cu cifra 7 cu 2 fulgere si ii statea super. mie imi place 7.

| DulceataXP a răspuns:

Buna, eu tias sfatui sa pui numarul 22 cel mai norocos numar de cite ori am ales numarul acesta niciodata norocul nu m-a parasit. Cred ca o sa faci asa.

| Annesss a răspuns:

Ai putea sa iti pui numarul tau norocos, daca aihappy... Mie imi place numarul 5. imi aduce aminte de cineva drag happy

| ibonlecu a răspuns:

7 chiar e norocos la Europeni si 8 la Asiatici dar depinde.
insa teoretic numarul destinului tau si al norocului este 3, doar daca ai postat corect data nasterii

| DaNyElU a răspuns:

Salut eu te sfatuiesc sa pui numarul 1 deoarece toti portarii au numarul 1 e cel mai tare.