| Doareu17 a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista cineva interesat sa cumpere un tricou al nationalei Romaniei.Cand am facut comanda a fost 200 ron insa cand a venit am observat ca este prea mare iar acum vreau sa il dau.Nu are numar insa este original adidas.
Cat a-ti fi dispusi sa oferiti?

Răspuns Câştigător
| Momo_4574 a răspuns:

Daca nu gasesti cumparator incearca sa ii contactezi inapoi pe cei de la care l-ai comandat, zici care e problema si poate ai noroc si til schimba...

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Cît ai dat 2milioane?

| ThePoet a răspuns:

Depinde cat de mare ii... si daca e rosu e clar mie nu mi-l trebuie...

| Doareu17 explică:

E galben e si L

| Doareu17 explică:

Da, de pe un site de sport