| angel70530 a întrebat:

vreau sa imi fac niste poze frumoase cool, dar nu stiu ce program sa foloses, vreau sa imi fac pozele alb negru si o parte din ele sa fie colorate, exista astfel de program? am incercat cu photoscape, dar nu merge mai sunt altele programe ca de exemplu photosho, unde sa faca poza cool, dati-mi va rog niste programe si linkurile de descarcare. astept.

2 răspunsuri:
| Mademoiselle18 a răspuns:

Parca cu photobucket puteai sa faci ceva de genul thinking dar trebuie sa-ti faci cont..si nu trebuie descarcat happy Sper ca te-am ajutat :*

| ChangeHere a răspuns:

Pixlr.com/express/