| AnneBre a întrebat:

Buna TPU:*!
vreau sa imi fac un oracol pe care sa il decorez in diferite feluri dar nu stiu cumbig grin
niste ideitongue
P. S.:as vrea si niste intrebari dar nu legate de relatii si baieti
Multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
| AnneBre explică:

Daca nu ai obesrvat am scris NU legate de relatii si baietilaughing

| AnneBre explică:

Dabig grin bune ideiletongue mai ales ca eu ma pricep destul de bine la desenathappy

| jasmine11 a răspuns:

Pai scrie asa ai iubit/iubita? cum o/il cheama? cati ani are? ce ochii are? ce par are? ce gen de muzica i place? ce mancare preferata are? ce i place cel mai mult la tine? cum saruta? etc

| LoveAnime4ever a răspuns:

Pai ai putea desene flori; fluturi; inimi iar intrebarile le-ai putea scrie in diferite culori!

Iti dau eu niste intrebari:
Cum te cheama?
Cati ani ai?
Cand ai venit pe pamant?
Culorile tale preferate sunt.
Ce seriale iti plac?
Ce filme iti plac?
Care e cantaretul tau preferat/cantareata ta preferata?

Si tot genul de intrabari!

Ai inteles?