| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
vreau sa imi fac un tatuaj zona toracica mai exact dar nu stiu cat de tare o sa doara si acest lucru ma face sa dau inapoi.
puteti sa imi ziceti daca stiti cat de tare o sa doara si care este senzatia

2 răspunsuri:
| Floristean_Dan_1974 a răspuns:

Daca tu vrei sa-ti faci tatuajul nu te mai gandi la durere fiindca nu o sa doara mult fiindca si eu mi-am facut tot in zona aceea si am simntit ca o intepatura de albina

| beell23 a răspuns:

Depinde cat demult ti-l doresti, daca semnifica ceva pentru tine, banuiesc ca nu ti-l faci sa fii la moda nu!