| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi fac un tatuaj sub sânul stâng, însă nu știu cât de tare o să mă doară. A mai făcut asta cineva? Știți cât de puternica e durerea?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Devi badgril

| RAY a răspuns:

Vezi ca ai gresit traducerea rau de tot, eu nu sunt pervers care sa agate minore pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu te aprinde, iubire! Recunoaște că e bună replica dacă vrei să faci vreo tipa sa rada laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa te ia la palme da, wow iubire ce frumos suna

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu l-aș lua la palme laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca stiu asta am sa imi notez sasi spun cand o sa ne cunoastem

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

E suficient să începi să scrii mai corect

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sasi fac pe plac

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Of of. Cine e bad boy acum?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti barbatul in relatia asta

| RAY a răspuns:

De la atata iubire dau in diabet

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apasa-te cu un deget acolo si o sa vezi cat de tare doare laughing
https://usercontent2.hubstatic.com/8188803_f496.jpg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt sigura că e la fel laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu este, dar iti faci o idee. laughing Oricum unele persoane nici nu suporta durerea din zona aia, altele lesina si cazurile mai fericite nu simt nimic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred că e așa rău, vreau doar niște coordonate.

| nex85 a răspuns:

Exista creme care anesteziaza local, cei care se ocupa de tatuaje stiu... Sa te gandesti bine inainte... (eu urasc tatuajele, mi se pare ca arata mult mai bine pielea naturala)

| anonim_4396 explică (pentru nex85):

L-am făcut deja. Nu o să regret și nici nu e vizibil.