| mOnAsX a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi iau o tableta care are procesor 1.2, 1gb ram, memorie 16gb, diagonala de 9.7 inch si sistem de operare android 4.0... ce ma pot juca pe ea? Numele tabletei este E-Boda impresspeed IPS Supreme x100?

2 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Nu ti cumpara e boda.Am avut eu si se strica in o luna maxim.Cat despre jocuri orice de pe android market sau google play.Iti recomand Samsung galaxy tab.

| silvia2010 a răspuns:

Heiii. Si eu am o tableta si ma pot juca ce vreau pe ea...Eu am instalat Android Market si pot descarca orice fel de joc.dar nu numai..imagini,teste,si altele.
sper ca ti-am fost de ajutor! funda?