| Darius_Opro_1995 a întrebat:

Buna all! As vrea sa imi testez noua achizitie (Tableta PC Android 9, 7" E-Boda Impresspeed IPS Supreme X100 + )
Imi puteti recomanda ceva jocuri/aplicatii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa iei din market jocuri si eventual poti sa mai scrii pe google de pe ea sau de pe calculator six guns apk, gangstar apk, nova apk, modern combat 2 apk am luat si eu jocuri unele merg numai daca ai wireless le-am testat eu bafta!

| VladCraioveanu a răspuns:

Cateva aplicatii pentru Android folositoare poti gasi aici: http://AndroidTop.info