| CricketXTM a întrebat:

vreau sa invat limba spaniola. Dar eu traduc pe net si imi da raspunsuri ff gresite. si nu stiu cum sa-l pronunt.Imi place ff mult spaniola si vreau sa studiez mult la ea big grin.Ma puteti ajuta? Funda!love struckRest votbatting eyelashes
Si va raman datoare! big grin

Răspuns Câştigător
| Mihaela111 a răspuns:

Limba spaniola se invata la liceu la profilul filologie (cel putin asa e la mine la liceu).Iti poti cumpara de la librarie cartea "invata singur limba spaniola" editura Teora.
Succes