| Smile932 a întrebat:

As vrea sa invat limba spaniola online. Ma puteti ajuta cu niste site-uri pentru incepatori? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Cauta pe to renti CD-uri cu lectii audio de incepatori pana la avansati.
Le pui pe ceva mobil si le asculti peste tot cu replay cu tot ce trebuie, apoi iti tii un carnetel la tine si in timp ce citesti in limba asta chestii de baza, iti notezi cuvinte si expresii pe care le analizezi ulterior cu dictionare.

| Morphines a răspuns:

Uite cel mai bun site ca să înveți spaniola online și gratis!
http://l I v e m o c h a. c o m/;)

Răspuns utilizator avertizat