| Nadiiii a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine va rog mult...pe ce program se difuzeaza meciurile de fotbal de la Jocurile Olimpice(J.O. 2012 bineinteles) P.S.ma intereseaza meciurile braziliei (la masculin nu la feminin)... FUNDA cel mai bun si rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Dolce Sport 1 si Dolce Sport 2

3 răspunsuri:
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Astea doua le vor transmite pe cele mai multe, acum daca alt post da asa un meci la intamplare nu stiu, gen TVR1, dar DolceSport v-a transmite cele mai multe