| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma apuc de cantat...asa pentru mine, este doar o pasiune, aveti vreo idee pe ce melodii as' putea incepe, ceva mai simplu in engleza sau romana, dar mai simplu repet happy multumesc

2 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Eu am inceput prima data pe un site www.karaokeparty.com cu melodia Celin Dion-My heart will go on foarte usoara malodia si verxsurile si alta melodie usoara pe care o gasesti tot acolo e Ave Maria-Beyonce

| Static a răspuns:

Big Time rush cu melodia Big Time, sau chiar Big Time Rush cu melodia Boyfriend, una din preferatele mele love struck. Funda? big grin