| Carb0n a întrebat:

Vreau sa ma apuc de cantat...si nu stiu sa fac melodii...ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta?
Carbon, esentialul in muzica consta in faptul ca tu pui suflet.
Uita-te in jurul tau si scrie ceea ce vezi, ce simti si pune pe hartie astfel incat sa aiba si sens si suflet! Nimic greu, poti sa o faci!

3 răspunsuri:
| siminutzza a răspuns:

Pai faci versuri care sa rimeze dar sa sune si frumos in acelasi timp sau sa pui pe altcineva sa ti le faca tonguetongue

| Kernyng a răspuns:

Ce iti vine in minte incepi sa canti si incepi sa faci rime ca! So dus matusa marioara sa faca niste placinte cu salam cu pita cu mai multe chestii bune si se duce mai diseara la tanti conisoara sa ia cuptor frumos cai la tanti marioara! Asta mi-a venit in cap si am facut rime

| lyaa a răspuns:

Alegi o tema si apoi o dezvoltii cu versuri si rime :d... dar cel mai impoartant e sa fie din inimawinking