| Vallenti17 a întrebat:

TPU! Vreau sa ma duc la liceul de arta, la desen! imi puteti spune cum se intra acolo? Dar la liceul pedagogic?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Din cate stiu eu daca vrei sa dai la liceul de arta trebuie sa dai niste probe inainte de examenul de capacitate, undeva prin iunie parca...

2 răspunsuri:
| YummyPuff a răspuns:

La pedagogic ai proba la muzica iti alegii 5cantece din astea de gradinita :* nu ceva foarte greu, proba la desen sa desenezi de exemplu o faza cu flori si la sport alergare 600 m lumanarea pe omoplati cumpana si podul, succes:*

| SADISTICMODE a răspuns:

Depinde de unde esti, eu iti pot spune cum se intra la Brasov, daca esti de pe aici