| NeverTooLateee a întrebat:

vreau sa ma pictez pe fata, cu acuarele, crede`ti ca o sa-mi iasa cosuri dupa? Vreau raspunsuri urgent! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anon352 a răspuns:

Depinde ce acuarele folosesti. Daca folosesti ca acelea de la desen nu o sa iti iasa cosul, dar daaca faci prea des chestia asta o sa ti se arda pielea de pe fata si nu este un lucru prea placut.

6 răspunsuri:
| รยŦlєtєl a răspuns:

Si copii cei mici se picteaza pe fata cu acuarele.Nu iti fa griji ca nu vor iesi cosuriwinking

| Stefan_Paneci_1989 a răspuns:

Nu absolut nu. Acuarelele nu intra in componenta corpului. Cel mult te`ai alege sa stergi mult happy. funda?

| Stefan_Paneci_1989 a răspuns:

Acuarelele nu intra in componenta corpului tau deci stai linistit.

| Stefan_Paneci_1989 a răspuns:

Acuarelele nu intra in componenta corpului tau deci poti. funda?

| Bogdanghi a răspuns:

Nu dar te inteapa pielea putin cand te speli. FUNDA?

| Bogdanghi a răspuns:

Nu dar te inteapa pielea putin cand te speli deci na cum vrei>>>big grin
. FUNDA?