| Bombonika111 a întrebat:

vreau sa mă vopsesc blonda. am culoarea parului saten inchis. si tenul cat de cat deschis. ce tipui de blond mi s-ar potrivi?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...depinde de chipul tau:). Eu zic sa incerci mai intai cu nuantator:). In caz ca nu iti place cum iti sta, poti sa revii la culoarea initiala, pentru ca nu este culoare permanenta.:)
Uita-te pe un catalog, sa vezi ce culoare ti s-ar potrivi, sau incearca aici:)http://www.divahair.ro/coaforvirtual/
Bafta!