| Denisa a întrebat:

Am ochii verzi deschis, ceva ca iarba. Tenul masliniu cred, oricum nu e inchis si nici deschis, banuiesc ca e masliniuhappy In fine. Vreau sa ma vopsesc. Mi-am facut programare la coafor si vreau sa ii zic la acea tipa sa ma vopseasca blonda. Oare mi-ar sta bine? M-am gandit la un blond auriu, eu avand parul saten deschis si chiar blond la varfuri. Ce ziceti?batting eyelashes Sau sa optez pentru un saten inchis inchis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondul auriu cu siguranta iti va scoate tenul si ochii in evidenta plus de asta e la moda blondul auriu. Bafta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xFaith a răspuns:

Sall! si eu am ochii verzi inchisi si tenul putin creoll culoarea parului meu este un saten mai inchis, p. s la anul vreau sa ma vopsesc si sa ma fac bruneta happy multe persoane mi-au spus ca brunetul imi evidentiaza ochii

| aandreeaa a răspuns:

Eu zic ca blond ar fi mai frumos.happy