| KarinaM a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un cablu usb pentru telefon ( am Asha 201) vreau sa-mi descarc pozele din el. Stiti unde pot gasi? P.S sa-mi spuneti si cam cat costa.

Răspuns Câştigător
| Grrrrrro a răspuns:

Http://www.gsmnet.ro/......nal--34893
Costa 6 lei. Ori il cumperi de pe net, ori il cumperi de unde ti-ai luat telefonul. :D

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

In orice magazin de specialitate gasesti, acum pretul difera vezi personal cat face produsul.

| iron2man a răspuns:

Vezi pe eMAG si pretul

| boss212 a răspuns:

La Kaufland Domo sau Carefour e cam 10 30 50 maxim 80 lei... plz funda