| CrazyGirl18 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un nou aparat foto.Care stiti si va pricepeti, dintre Samsung ST65 Black si Benq C1430 Black, care este mai bun? Si daca imi puteti spune si alte aparate la fel de bune, de preferinta de la 10 megapixeli in sus, si nu conteaza culoare.Si sa nu treaca peste 450 RON.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XVCDG a răspuns:

Samsung ST65 Black este destul de bun, ai putea incerca si Olympus c-530 are 8 megapixeli si 5x optical zoom este bunicel. FUNDA plz!