| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*
Vreau sa-mi cumpar un telefon nou, dar nu stiu pe care sa-l aleg.Care vi se pare mai bun dintre Samsung S8600 Wave 3 si Samsung Galaxy Ace 2 I8160? Dau fundita puppy dog eyes -scuzati categoria-

4 răspunsuri:
| ℓαdу a răspuns:

Eu as zice: Samsung Galaxy Ace 2 I8160! Are memorie mai multa si, e mai bun. Si crede-ma ai sa fii foarte multumita de el. IN schimb daca iti iei Samsung S8600 Wave 3, n-o sa ai asteptari prea marilaughing. Deci faci ce vrei. happy

Funditapuppy dog eyes?sad

| pinkeye a răspuns:

Cu siguranta Samsung Galaxy Ace 2 I8160, as face orice pentru ele super!
Wave nu e asa de perfomant, ia-l mai repede pe Galaxy si nu vei regreta

| Costy96 a răspuns:

Cu siguranta Samsung galaxy ace 2 este mult mai bun decat panarama de S8600 Wave 3 am si eu un ace 2 si merge perfect RECOMAND

| marcela12 a răspuns:

Parerea mea Samsung Galaxy Ace 2 I8160 eu tot am de acesta