| DeeaLove4 a întrebat:

Buna TPU:*Vreau sa`mi reactivez contul hi5 si nu`mi mergesadCine ma poate ajuta va roog mult raman datoaresadVA rooog carepoate sa`mi spuna ca sa-i dau id si parola va >rogbig grin

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Din pacate nu se mai pot acctiva conturile.
deoarece au resetat ei tot hi5-ul
si toate conturile de eraua anulate
au fost sterse
trece pe fakebook

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca tu nu poti, folosind id-ul si parola corect, nici altcineva nu poate...probabil ai inchis contul de mai multe ori.

| DeeaLove4 explică:

8. Ce anume aţi făcut pentru promovarea acestui concurs? V-aţi gândit şi pe viitor cum veţi dezvolta acest proiect?

Prima ediţie a fost una destul de "timidă". Am ales să-l numim "concurs de casă". Am vrut să vedem cum decurg lucrurile şi cât de mult putem să ne extindem pe viitor cu această competiţie. Trebuie să subliniez că acest concurs s-a desfăşurat în sala de antrenament a Clubului Sportiv Şcolar, unde spaţiul nu permite şi primirea unui public numeros. A fost în schimb o atmosferă foarte frumoasă şi de unde, sperăm noi, toată lumea a plecat mulţumită. Am convingerea că vom progresa şi cu organizarea de la ediţie la ediţie.

. V-aţi gândit la promovarea acestui concurs pe internet?

Sigur că da. Sunt conştientă de importanţa pe care a căpătat-o "comunicarea" on-line.

10. Ai spus că a fost emoţionant să păşeşti din nou în sala în care tu ai început gimnastica şi să te reîntâlneşti cu fostele antrenoare, cu foste colege şi să-ţi reaminteşti cum erai tu, la vârsta lor. Cum era, deci, Andreea Răducan, la vârsta aceasta?

Aveam doar 4 ani când ajuns pentru prima dată la sala de gimnastică din Bârlad. Îmi era puţin teamă, dar eram şi foarte curioasă să văd ce se întâmplă acolo. Când am intrat îmi părea o sală imensă cu aparate despre care nu ştiam mare lucru şi mai ales o groapă cu bureţi în care, deşi îmi era frică să mă arunc la început, a devenit apoi locul preferat de joacă după încheierea antrenamentelor.

12. Cum ţi s-au părut fetele, la întâlnirea cu tine? Emoţionate? Încântate? Cum crezi că prezenţa ta alături de ele, momentul când marea campioană a Bârladului a fost lângă ele, să le premieze şi să le felicite le va ajuta pe viitor?

Mi-au părut încântate. Emoţionate nu stiu dacă erau din cauza mea sau a concursului care urma. M-a surprins că ştiau la ce competiţii am participat, deşi multe dintre ele erau născute prin anul 2000. Mi-am dat seama că nu puteau afla aceste amănunte decât de la antrenori sau de la părinţii lor.

| DeeaLove4 explică:

# Ma crezi cand iti spun ca nimeni nu o sa te iubeasca mai mult ca mine?

# Nu pleca, te rog!
Ai uitat?! Mi-ai promis ca nu o sa se termine niciodata
Raman impacata cu gandul ca intr-o zi o sa-ti vina si tie randul

# Imi doresc doar sa fii ca la inceput ♥
# Si de multe ori plangi din cauza unor lucruri care nimeni nu le intelege