| SelenaMarieGomez a întrebat:

Hei! acum cateva zile mi-am sters facebook-ul. dar acum vreau sa il reactivez dar mi-am uitat parola, poate cineva sa imi spuna cum imi aflu parola din nou? dau funda. va rooog. spuneti-mi! happy

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cauti sa te loghezi, si acplo bifeaza am uitat parola.UN mail va fi trimis pe adresa de mail declarata de tine. Apoi intri pe adresa de mail si astepti primirea confirmari.Acolo bifezi clik pe codul ce il primesti link nu stiu si reintri pe fece book si introduci ncodul trimis de ei si iti alegi noua parola.Alege si tu una simpla sa o tii minte si scrieo naibi undeva sa nu o mai uiti. :-)) Succes

| Jessiiica a răspuns:

Paii cand tiai facut facebooku cred ca ai primit un mail cu parola ...cautal ca s-ar putea sa fie acolo